Sıkça Sorulan Sorular

Sürekli güncellenen ve hiç bir kurumda bulunmayan zengin eğitim içeriklerimiz ile sağlık sektöründe çalışmak isteyen herkesi mesleğe tam donanımlı bir şekilde hazırlıyoruz. “Hasta Kabul” eğitimimizin içeriğinde iş hayatınızda sizleri rakiplerinizin bir adım önüne taşıyacak temel iletişim bilgileri gibi diğer kurumlardan farklı olarak daha çeşitli eğitim içerikleri sunuyoruz. Eğitimlerinizin sonunda almış olduğunuz sertifikalar anlaşmalı olduğumuz üniversiteler aracılığı ile hazırlanmakta olup eğitim ve sertifikasyon sürecini bilinirliği yüksek üniversiteler ile sürdürüyoruz. “e-Devlet” üzerinden  sorgulanabilen ve ömür boyu geçerli resmi sertifika ile iş hayatınızda yer almaya çalışıyoruz. 

Sertifikalarımızda MEB ve Üniversite onaylıdır. Her kursunda kendi sertifika programı mevcuttur. Bazı Kurslarda E devlet Sertifikası mevcut bazı kurslarımızda MEB onaylı Sertifikalarımız vardır.

Evet Adana Alper Eğitim kurumunda online eğitim mevcuttur. Sertifikalarımızda E devlet onaylı 

Eğitimlerimizi; konusunda uzman, ilgili konuda liyakat sahibi ve verdikleri eğitimlerde iş hayatı tecrübesi olan eğitmenler ve akademisyenler vermektedir.

Eğitimi almak için içerikte yer alan şartları yerine getiren herkes sertifika talep edebilir. Üniversite onaylı sertifikalar gibi ücrete tabii belgeler için ek ücret ödemeniz gerekir.

Tüm mezunlarımızın CV leri Muhasebe Personeli Datalarında saklanmaktadır. Kurumlardan talep geldiğinde sizin onayınız ile personel arayan kurumlarla CV niz referansımız ile birlikte paylaşılmaktadır. 

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisine sahip olan herkes Muhasebe kursumuza katılabilir. Muhasebe kursumuzdan mezun olan öğrencilerimize ücretsiz iş olanağı ve rehberlik hizmeti sunuyoruz. Ayrıca bilgisayarlı muhasebe kursuna gelip mezun olan öğrencilerimiz ücretsiz olarak baştan tekrar eğitime gelebilirler.