On Parmak Klavye Kursu

ON PARMAK (10 PARMAK) KLAVYE KURSU ADANA

HTTPS://WWW.INSTAGRAM.COM/ALPEREGITIMKURUMLARI/

YUKARIDAKİ INSTAGRAM ADRESİ LİNKİNE TIKLAYIP TAKİPTE KALARAK KATİPLİK İLE İLGİLİ TÜM GELİŞMELERDEN (İLAN, DUYURU, METİN PAYLAŞIMI, BİLGİLENDİRME) İLK SİZ HABERDAR OLUN. TÜM KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZE VE BAŞARILARIMIZA İNSTAGRAM LİNKİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

ZABIT VE İCRA KATİBİ OLMAK İÇİN DOĞRU ADRES ALPER EĞİTİM AİLESİ

Alper Eğitim Klasiği 2021 – 2022 Yılında da Devam Etti

Zabıt ve icra kâtibi olmak için 10 parmak klavye kursumuza başvuran 688 öğrencimizden 565 öğrencimiz girdikleri sınavlarda 90 kelime ve üzeri yazma başarısı gösterdi. 142 öğrencimiz kâtip olma başarısı gösterdi 29 öğrencimizde yedek sıralamaya girme başarısı gösterdi. 87 öğrencimiz 140 kelime ve üstü yazma başarısı gösterdi. 1 öğrencimiz ADANA Bölge idare mahkemesi adalet komisyonunda 168 kelime yazarak 2. Olma başarısı gösterdi.

DİKKAT !! ON PARMAK KLAVYE KURSUNDA SADECE KLAVYE ÖĞRETMİYORUZ.  TÜRKİYE’DE EN DOĞRU İSTATİSTİKİ ÇALIŞMA İLE DOĞRU TERCİHİ YAPMANIZI SAĞLIYORUZ. KPSS PUANI, ALIM SAYISI, KLAVYE KELİME SAYISI GİBİ KRİTERLERE BAKARAK YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA İLE MEMUR OLARAK KAZANMA ŞANSINIZIN EN YÜKSEK OLDUĞU YERLERE YÖNLENDİRİYORUZ. BU KONUDA KENDİMİZE GÜVENİYORUZ.  ÖĞRENCİMİZİ SIFIR NOKTASINDAN ALIP KATİP OLANA KADAR BAŞVURUDA, TERCİH NOKTASINDA, KLAVYE SINAVINDA VE SONRASI MÜLAKATLARDA GEREKLİ BÜTÜN BİLGİLENDİRMEYİ YAPIP ÖĞRENCİMİZİ BİLİNÇLENDİRİYORUZ. BU SAYEDE ALPER EĞİTİMİN ÖĞRENCİLERİ RAKİPLERİNDEN HEP BİR ADIM ÖNDE OLUYOR.

KURS ÜCRETİ VE ÖDEME ŞEKLİ

Kurs ücretimiz 2000 TL

Elden 2 taksit şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartına 3 ay taksit imkanı 

ÖNEMLİ: Zaman en kıymetli hazinedir. Para ile satın alınamaz. Doğru tercih zaman ve para kaybınızı önler.  Sözümüz senettir. Vaat ettiğimiz her konunun arkasındayız. Karar verirken dikkatli araştırıp kurumun başarılarını kazandırdıklarını görüp kurumu görüp o şekilde karar veriniz. Uçuk vaatlerde bulunup gerçek dışı kazanımlar sunan kurumlara itibar etmeyiniz.

ÖNEMLİ: Her hizmetin bir bedeli vardır. Bedelini karşılamayan hizmetten kalite beklenemez ücret karşılaştırması yaparken lütfen bu hususu dikkate alınız. Kursların vaatleri ile kurs ücretini karşılaştırıp o ücrete o vaatlerin gerçekleşemeyeceğine dikkat etmenizi tavsiye deriz. 

   

SINAV ÖNCESİ 15 GÜNLÜK 10 PARMAK KLAVYE KURSU KAMPI

On parmak F klavye kursu öğrencilerimizi Adalet Bakanlığı ilanı çıktıktan sonra 15 gün boyunca kampa alıyoruz. Adalet Bakanlığı tarafından geçmiş yıllardaki metinler ve son hafta açıklanan gerçek metinler üzerinden denemeler ve hız yarışmaları düzenliyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz metinleri tanıyor. 10 PARMAK KLAVYE kampında öğrencilerimiz hızlarını artırıyor.

ÜCRETSİZ SINAV DANIŞMANLIĞI

10 parmak klavye kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize; Zabıt ve İcra kâtipliği noktasında 23 yıllık tecrübe ve birikim ile en doğru istatistiki çalışmalar yaparak öğrencilerimizin kpss puanı  – klavye düzeyini – geçmiş yıllar başvuru sayılarını dikkate alarak nokta atışı tercih yapacak şekilde en doğru yönlendirmeyi yaparak tercih yapmasını sağlıyoruz. 

TÜRKİYE VE ADANA GENELİ 10 PARMAK KLAVYE KURSU HIZ YARIŞMALARI

Sınav öncesi bakanlık tarafından yayınlanan metinler üzerinden gerçek sınav ortamında öğrencilerimize on parmak klavye hız yarışmaları düzenliyoruz. Bu sayede öğrencelerimiz gerçek sınav ortamını yaşıyorlar. Rakipleri karşısında kendi hızlarını görebiliyorlar. Gerçek sınav ortamında yapılan bu deneme sayesinde rakiplerinden 1 adım önde sınava giriyorlar

HEMEN ARAYIN  0 322 453 89 89 

MÜLAKAT NOKTASINDA DESTEK

10 parmak klavye uygulama sınavında başarılı olup mülakata kalan öğrencilerimize ücretsiz mülakat teknikleri semineri düzenliyoruz. 

BİRE BİR DERS PROGRAMI

Gerektiğinde 10 parmak klavye kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize bire bir özel ders programı uygulayarak rakiplerinden geri kalmasının önüne geçiyoruz. 

KURS SÜRENİZ BİTTİKTEN SONRA SINAV DÖNEMLERİNDE 3 DAKİKALIK DENEME SINAVLARINA KATILIM İMKANI 
HAFTADA 7 GÜN SABAH SAAT 09:00 DAN AKŞAM SAAT 20:00 YE KADAR KURSUMUZDA ÇALIŞMA İMKANI SUNUYORUZ

12 KİŞİLİK VIP SINIFLAR

Sınıflarımız vip sınıflar olup tüm dersliklerimiz projeksiyon sunumları ile desteklenmektedir. Sınıflarımızda kendinizi en rahat hissedecek şekilde oturma düzeni ile rahat sıkıntısız ferah ve güven içerisinde çalışmanıza olanak sağlıyoruz. 

SERTİFİKA VE GEÇERLİLİK

On parmak klavye kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimiz kursun sonunda MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ tarafından düzenlenen sertifika sınavı sonucunda bakanlık onaylı – 160 saat süreli – resmi e devlette sorgulanabilir belge almaya hak kazanacaktır. Bu belge ile adalet bakanlığı tarafından ilan edilen katiplik alımı başvurusu için istenen gerekli sertifikaya sahip olacaksınız.

Not. Bizden alacağınız bu belge katiplik alımında geçerli bir belgedir. Ayrıca alımlarda BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK sertifikası istenmemektedir.

KURS SÜRESİ VE GÜNLERİ

Adana 10 parmak klavye Kursumuz 2 Ay sürmektedir.

Bizler 2 ay olarak belirtiriz fakat kursiyerlerimiz katip olana kadar 2 yılda geçse kursumuzdan faydalanmaya devam ederler.

Hafta içi gündüz

Hafta içi akşam

Hafta sonu gruplarımız mevcuttur.

Saatlerimiz dönem dönem değişmektedir. Saatler konusunda eğitim departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

NOT: Ücretsiz deneme derslerimize davetlisiniz.

NOT: Kurs süresi 2 ay olarak belirtiriz fakat kursiyerlerimiz 2 yılda geçse kâtip olana kadar kursumuzdan faydalanmaya devam edebiliriler. Rehberlik, tercih, mülakat, hız yarışmaları konusunda öğrencilerimize desteğimiz devam etmektedir.

 EĞİTİM GARANTİSİ

Adana 10 parmak klavye kursumuza kayıt yaptıran öğrencilerimize derslere düzenli katılmaları verilen ders uygulama ve ödevleri eksiksiz yapması halinde %100 garanti veriyoruz. Kurs sonun da eksiklik hisseden öğrencimize ücretsiz 2. Bir tekrar etme hakkı veriyoruz. 

 

KURS SONUNDA KAZANIMLARIMIZ

 • 10 parmak klavye kursu kursiyerlerimiz kurs sonunda en az 120 net kelime yazma becerisi kazanır.
 • Standart Türk klavyesi f klavyeyi tanır.
 • Standart Türk klavyesi f klavye üzerinden 10 parmak hızlı ve doğru yazma becerisi kazanır.
 • Klavye üzerinde 10 parmak doğru ve en hızlı yazma becerisi kazanır. 

ALPER EĞİTİM KURUMLARI AİLESİ OLARAK

Katip olma hedefi ile yola çıkan tüm öğrencilerimiz ile süreci birlikte yaşıyoruz

Beraber seviniyor gururlanıyoruz. Beraber üzülüyoruz. Ama sonunda hep birlikte övünüyoruz. Sizleri de Alper eğitim kurumları ailesin bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Birlikte nice sevinçler yaşamak ve başarılar kazanmak için sizleri ailemize bekliyoruz.

Kâtipliğe giden bu süreçte karşılaşılacak bütün adımları biliyoruz. Kendimizden eminiz. bizleri tercih eden öğrencilerimizi süreçteki her adımdan bilgi sahibi olacaktır. Sizlere en doğru en sağlam eğitimi sunmanın sözünü veriyoruz. 

https://www.instagram.com/alperegitimkurumlari/

YUKARIDAKİ İNSTAGRAM ADRESİ LİNKİNE TIKLAYIP TAKİPTE KALARAK KATİPLİK İLE İLGİLİ TÜM GELİŞMELERDEN (İLAN, DUYURU, METİN PAYLAŞIMI, BİLGİLENDİRME) İLK SİZ HABERDAR OLUN. TÜM KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZE VE BAŞARILARIMIZA İNSTAGRAM LİNKİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

ALPER EĞİTİM KURUMLARINI NEDEN SEÇMELİYİM

 • 1999 yılından bugüne MEB bakanlığına bağlı 23 yıldır faaliyet göstermekteyiz
 • Kursumuz eğitmenleri alanlarında uzman, bölüm mezunu en az 15 yıllık tecrübeye sahiptir
 • 23 yıllık faaliyet döneminde yüzlerce öğrencimizi katip yaparak memuriyet hakkı kazandırdık
 • Alper eğitim ailesi olarak öğrencimizi bu sürecin sonuna kadar destekledik
 • Tercih dönemlerinde öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak Yapmış olduğumuz en doğru istatistik çalışması ile öğrencimize en uygun adalet komisyonunu seçmesi konusunda rehberlik ettik
 • Ticaretten önce Eğitimi önceliğimiz kıldık.
 • Uçuk vaatlerde bulunup öğrenciyi yanıltan gerçek dışı bilgilendirmeler yapmadık
 • Öğrencilerimize kpss puanına göre en doğru tercih konusunda yönlendirdik.
 • Klavye modeli – yeterli olacak kelime sayısı vb konularda en doğru bilgiyi verdik.
 • Sınav dönemlerinde yaptığımız kamplar ile gerçek sınav ortamını öğrencilerimize sunduk
 • Türkiye ve adana geneli hız yarışmaları düzenleyerek öğrencilerimizin rakipleri karşısında durumlarını görmelerini sağladık
 • Türkiye’nin birçok adliyesinde derece yaparak kazanan mutlu başarılı öğrenciler mezun ettik 

BİZİMLE MEMUR OLUP ATANAN

Katiplik uygulama sınavından önce ADALET BAKANLIĞI tarafından yayınların metinler içerisinden sınav esnasında her bir grup için kura ile seçilen 1 metinden, 3 dakikada en az 90 kelime yazılması gerekmektedir. Alım yapılacak katip sayısının yazılan kelime sayısına göre 3 katı kadar aday mülakat sınavına girmeye hak kazanacaktır. Hatasız 90 kelime ve üzeri yazan adaylar, sınavın 1′inci aşamasını geçmiş sayılır. Sıra 2′nci aşamadadır, bu da birebir sözlü mülakattan geçer. Şayet bunda da başarılı olan adaylar artık bir Devlet Memurudur.

On Parmak seri klavye kullanmak, doğuştan erilmiş bir yetenek değildir. Sadece basit bir alışkanlıktır. Önyargılarınızı bir tarafa bırakın, kendinize ve öğreticinize güvenin. Söyleneni yapmaya çalışın. 10 Parmak yazı yazmak, sabır gerektiren bir uğraştır. Sabredip, ödevleri zamanında ve titizlikle yaparsanız kısa sürede seri yazı yazmaya başlayabiliriz. Acele edip bir an evvel her şeyi yapmaya kalkarsak çoğu kuralları ihlal ederiz ve sonunda hüsrana uğrarız. 10 Parmak klavye kullanmak bir çocuğun büyümesine benzer. Çocuk; sürünmeden emeklemez, emeklemeden yürümez, yürümeden de koşamaz. Her aşamadan geçmek için belli bir süreye ihtiyaç vardır. Zaman her şeyin ilacıdır. Acele etmeyiniz. Öğretmeniniz ne derse aynen uygulayınız. Kendininiz denemeler yapıp farklı uygulamalara yönelmeyin. 10 Parmak klavye kullanmak bakmadan yazı yazmak demektir. Bunun ilk şartı da klavyeye bakmamaktır. Klavyeye bakmak On parmak klavye kullanmanın doğasına aykırıdır. Klavyeye bakmanızı engellemek için ilk ders sonrasında q klavyede f çalışacağız. 10 parmak klavye kullanmanın ikinci ön şartı da ekrana bakmamaktır. Geriye sadece yazacağınız metin kalıyor. Yani klavye ve monitöre bakmak yok, sadece metne bakmak var. Nasıl başlarsak, öyle devam eder alışkanlıklarımız. 10 Parmak tertemiz bir yazı yazmanın ilk adımı da; silme tuşuna basmamaktır. Silme tuşu zaman kaybıdır. Her bir silme tuşuna basmak iki kelimelik zaman kaybı demektir. Silme tuşuna alışmak insanı şüpheye götürür, şüphe de yanlış yapmaya sebep olur. 10 Parmak Klavye Kursunda başarılı olmak için düzenli olarak ödevleri yapmak zorundasınız. Bir gün çalışmamak sizi iki gün geriye götürür. Standartlara ulaşıncaya kadar, her gün en az iki saat ödevlere çalışmak zorundasınız. Üç günlük ödevi bir güne sıkıştırmak sağlıklı değildir.

Adana on parmak kursu Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika, E-devlette görüntülenebilir, barkodlu Kpss atamalarında ve tüm Türkiye’de geçerli bir sertifikadır. On parmak sertifikası kamu ve özel sektörde istenen belgedir. Verilen on parmak hızlı klavye eğitimi sonunda kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığının yapmış olduğu uygulama sınavına girmektedirler. Bu sınavın geçme notu 50 dir. Başarılı olan adaylara MEB onaylı 10 parmak klavye sertifikası düzenlenmektedir. Tüm Adliyelerdeki zabıt ve icra kâtibi başvurularında istenen klavye sertifikasıdır.

Adana 10 parmak kursu fiyatları, on parmak sertifikası, on parmak kursu veren yerler, meb onaylı on parmak sertifikası, on parmak kursu adana, adana on parmak kursu, klavye kursu, 10 parmak kursu adana, 10 parmak klavye kursu veren yerler, hızlı klavye kursu sertifikası, zabıt ve icra kâtibi nasıl olunur, kâtiplik nedir, nasıl hazırlanılır gibi soracağınız tüm soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. Dilerseniz 0322 4538989 numaralı telefondan da bizi arayarak detaylı bilgiye, kurs saatleri, ders içeriği ve meb onaylı sertifika konusunda bilgi alabilirsiniz. On parmak klavye kursu sonrası tercih, rehberlik konusunda da yönlendirme ve danışmanlık yapmaktayız. Klavye kursunda eğitim kadar tercihte bulunacağın yer ve diğer aşamalarda önem arz etmektedir. Bu konuda da öğrencilerimize destek olmaktayız